بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان برای عمل بینی

بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان برای عمل بینی
بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان
بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان

لیست بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان را به همراه تصاویر نمونه کار و مصاحبه اختصاصی آنها با اصفهان کلینیک مشاهده می کنید. شما می توانید برای رزرو نوبت جراحی بینی در اصفهان و یا مشاوره رایگان با شماره زیر در تماس باشید.

7978 144 0939

بهترین پزشکان عمل بینی در اصفهان

۱. دکتر نفیسه السادات محمودی بهترین جراح بینی در اصفهان

دکتر نفیسه السادات محمودی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، بهترین پزشک عمل بینی در اصفهان می‌باشند. دکتر محمودی متولد ۱۳۶۳ هستند که تخصص گوش و حلق و بینی را از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان دریافت کردند و عضو انجمن جراحان زیبایی بینی اروپا هستند.

ایشان بالای هزاران عمل جراحی زیبایی بینی موفق دارند و در حال حاضر یکی از بهترین جراحان عمل زیبایی بینی با تکنیک منحصر به فرد cost technique در ایران می باشند. در این تکنیک جراحی زیبایی با توجه به آنالیز صورت زیباجو و هنر جراح، زیباترین شکل بینی را برای زیباجو به ارمغان می آورد. شایان‌ذکر است، شما کاربر عزیز می‌توانید در ادامه چند نمونه جراحی زیبایی بینی جناب دکتر نفیسه السادات محمودی را مشاهده نمایید.

نمونه کارهای دکتر نفیسه محمودی

بهترین پزشکان عمل بینی در اصفهان

انتخاب بهترین دکتر زیبایی عمل بینی در اصفهان، جزو اولین قدم‌ها برای انجام عمل بینی می‌باشد. قابل‌توجه است که نتیجه نهایی عمل بینی شما، به تخصص و تجربه جراح متخصص شما بستگی دارد. پس بهتر است در فرایند انتخاب پزشک بینی خود نهایت دقت را به عمل بیاورید. در ادامه برای راحتی انتخاب شما، لیستی از بهترین دکتر عمل جراحی بینی در اصفهان، آورده شده است. همچنین شما کاربر عزیز می‌توانید با مشاهده بیوگرافی و نمونه کارها آنها، بهترین پزشک را برای عمل بینی خود انتخاب کنید.

2. دکتر سهراب براتی

آقای دکتر سهراب براتی جراح و متخصص گوش و حلق و بینی، بهترین پزشک عمل بینی در اصفهان می باشند. ایشان علاوه بر رینوپلاستی (جراحی بینی) به جراحی پلک (بلفاروپلاستی) و آندوسکوپی سینوس نیز می پردازند. شایان ذکر است ایشان را می توان به علت عمل های بسیار موفق خود، جزو بهترین پزشکان عمل بینی در اصفهان نامید. آقای دکتر سهراب براتی با دارا بودن سال ها تجربه در امر جراحی، می تواند به بهترین نحو ممکن عمل بینی شما را انجام دهد. همچنین ایشان در جراحی های بیماران خود، از جدید ترین متد های روز دنیا استفاده می کنند. شایان ذکر است، شما کاربر عزیز می توانید در ادامه چند نمونه جراحی زیبایی بینی جناب دکتر سهراب براتی را مشاهده نمایید.

3. دکتر علیرضا خدامی

بهترین دکتر برای عمل بینی در اصفهان آقای دکتر علیرضا خدامی، متخصص گوش، حلق، بینی و جزو بهترین متخصص جراحی بینی در اصفهان هستند. وی دارای فلوشیپ جراحی بینی و آندوسکوپی سینوس است و در جراحی بینی مهارت زیادی دارد. جراحی زیبایی بینی، جراحی آندوسکوپی مجرای اشک، درمان آندوسکوپی پولیپ بینی و… از دیگر فعالیت‌های وی به شمار می‌روند.

4. دکتر مهشید خورده چی فوق‌تخصص جراح بینی در اصفهان

دکتر مهشید خورده چی، جراح گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک است. دکتر خورده چی علاوه بر جراحی بینی، جراحی ترمیمی بینی، جراحی پلک، جراحی گوش، جوان‌سازی پوست و تزریق ژل، بوتاکس چربی را نیز ارائه می‌دهد. شایان‌ذکر است، ایشان با بهره‌گیری از متدهای روز جهانی برای عمل‌های خود، جزو بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان به شمار می‌رود. بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان برای عمل بینی

5. دکتر مجید راستی بهترین متخصص عمل بینی در اصفهان

دکتر مجید راستی یکی از بهترین و معروف‌ترین پزشکان عمل بینی می‌باشند. ایشان دارای فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران و آمریکا است. همچنین دکتر راستی در جراحی ترمیمی بینی، جراحی بینی گوشتی و جراحی بینی استخوانی مهارت بسیاری دارد.

6. دکتر مهدی قدیری بهترین دکتر عمل بینی گوشتی در اصفهان

دکتر مهدی قدیری جراح و متخصص گوش و حلق و بینی می‌باشد. همچنین، ایشان دارای بورد و فلوشیپ تخصصی آندوسکوپی سینوس هستند. شایان‌ذکر است، ایشان یکی از بهترین پزشکان جراحی بینی ویژه به سبک طبیعی در اصفهان هستند و علاوه بر جراحی بینی در زمینه جراحی گوش و تزریق بوتاکس نیز فعالیت می‌کنند. همچنین بهترین متخصص جراحی بینی در اصفهان می‌باشند. بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان برای عمل بینی

7. دکتر شبنم آذری فوق‌تخصص جراحی بینی در اصفهان

دکتر شبنم آذری جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و جراح سروگردن می‌باشند. شایان‌ذکر است، ایشان جزو پرطرفدارترین جراحان بینی در اصفهان می‌باشند. همچنین ایشان علاوه بر خدماتی همچون اتوپلاستی، بلفاروپلاستی، تزریق ژل و بوتاکس و ترمیم اسکار نیز ارائه می‌دهند.

8. دکتر علیرضا پورصیرفی جراح زیبایی بینی در اصفهان

دکتر علیرضا پزشک و جراح و دارای برد تخصصی جراحی گوش، گلو و بینی و عضو آکادمی جراحان پلاستیک بینی و صورت اروپا هستند. قابل‌ذکر است، ایشان بیش از ۱۵ سال سابقۀ جراحی پلاستیک بینی را دارا هستند. همچنین ایشان حدود ۵ هزار عمل موفقیت‌آمیز را در کارنامۀ خود ثبت کرده‌اند. از دیگر خدمات دکتر پور صیفی می‌توان جراحی چانه، پلک و اتوپلاستی را نام برد. بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان برای عمل بینی

9. دکتر محمدمهدی طرزی پزشک عمل بینی در اصفهان

دکتر محمدمهدی طرزی جراح پلاستیک و متخصص گوش و حلق و بینی هستند. ایشان در تهران و اصفهان طبابت می‌کند و جراحی زیبایی، لیفت گردن، لیفت ابرو و پیشانی و همچنین لیفت صورت از جمله خدمات ارائه شده توسط وی است. قابل‌ذکر است، ایشان یکی از بهترین متخصص عمل بینی در اصفهان می‌باشند.

بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان

عمل بینی در اصفهان یکی از معروف‌ترین عمل‌های جراحی زیبایی به شمار می‌رود که به‌منظور بهبود شکل و اندازه بینی انجام می‌شود. این عمل فرایندهای بسیاری مانند: کوچک‌کردن بینی، تغییر شکل بینی، جراحی پوست بینی، تصحیح دستگاه تنفسی و جراحی پس از ضربه را دارا است.
عمل بینی در موارد مختلفی از جمله نوع بینی، انحنای بینی، نفس‌کشیدن دشوار، آلرژی و سایر مشکلات در تنفس موردنیاز است. انجام عمل بینی به‌عنوان یک روش درمانی جهت درمان انحنا و تنگی بینی که باعث مشکل در نفس‌ گیری می‌شود استفاده می‌شود. با انجام این عمل می‌توان دسترسی به بخش‌های انفی مانند گچک و عمق بیشتر، سهولت تنفس، بهبود کارایی در تکامل جریان هوای تنفسی، بهترشدن خون‌رسانی و انتقال اکسیژن به سایر بخش‌های بدن را فراهم کرد.
شایان‌ذکر است در ادامه به معرفی بهترین جراحان بینی در اصفهان خواهیم پرداخت. همچنین در آخر به انواع عمل بینی و مراقبت بعد از عمل نیز اشاره خواهیم کرد، پس همراه ما باشید.

بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان برای عمل بینی

انواع عمل بینی چیست؟

تغییر شکل بینی توسط یک پزشک جراح برای رفع مشکلات تنفسی، تنظیم نواحی بینی و تغییر ظاهر آن انجام می‌شود. در ادامه، چند عمل بینی رایج که به ترتیب به شکل‌دهی و انحنای بینی کمک می‌کنند و هدف رفع مشکلات نفسی و یا بهبود ظاهر بینی می‌باشد، ذکر شده است.

۱. عمل بینی شکسته: در این روش، بخشی از بینی از بین می‌رود تا به‌عنوان یک راهکار درمانی برای تنظیم نفس‌ گیری و بهبود تنفس عمل کند.

۲. جراحی بینی باز: به‌عنوان یک عمل جراحی کلی و طویل و در برخی موارد نیز با ریسک اجرایی بالا، باز کردن بینی و رفع پوست‌ها و بافت نرمی که بیشینه نواحی بینی را پوشش می‌دهند، انجام می‌شود.

۳. عمل پیداکردن آبریزشی: آبریزش از چشم‌ها به بیرون با قطرات مخصوص باعث شده می‌شود تا ریزش ضعیف داخلی بینی مسدود نشود و علائم ناشی از آن شامل پریشانی، خشکی و ناراحتی نتیجه گردد.

۴. عمل بینی باپت: در این روش، انحنای بینی با به‌کارگیری تکنولوژی باپت با توسعه تکنیک‌هایی مانند انحنای محدود، جای‌گذاری گچ‌های مختلف و قراردادن غضروف برای حفظ شکل موردنظر، تنظیم می‌شود.

۵. عمل بینی ترمیمی: برای تغییر شکل بینی در این روش، در اولین قدم باید موضعی که قرار است تغییر کند را با ترمیم تغییر داد.

۶. عمل بینی حساسیت‌زدایی: در این روش، آلرژی‌های مانند روبو کارن و غیره از طریق شناسایی و رفع آن‌ها بینی را از شر علایم آلرژی رها می‌کند.

۷. عمل بینی بدون ترک: در این روش، بدون ترک انحنا و در نتیجه بهبود وضعیت هوایی را انجام می‌دهند.

هر روش انجام شده بر روی بینی نیازمند سطحی از روش پویا، خلاقیت و متد جدید در رشته جراحی بینی هستند.

مراقبت های بعد از عمل بینی

بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان برای عمل بینی

مراقبت بعد از عمل بینی بسیار مهم است؛ زیرا در صورت رعایت آن، شانس بهبود و ترمیم بیشتر افزایش می‌یابد. چند راهکاری برای مراقبت بعد از عمل بینی عبارت‌اند از:

۱. استراحت کافی: بعد از عمل بینی، استراحت کافی بسیار مهم است و تا حد ممکن باید از فعالیت‌های روزمره و ورزش‌های شدید خودداری کنید.
۲. سردکردن: سردکردن بینی با یخ به‌صورت متناوب در شبانه‌روز اول پس از عمل بینی، به کاهش التهاب و سردردهای مربوط به عمل بینی کمک می‌کند.
۳. نوشیدن مایعات: شربت آب بیشتری دارای خصوصیات آب‌درمانی است و کمک به تسهیل ترشحات بینی و خارج‌شدن خون‌ها از بینی خود می‌کند.
۴. مصرف داروها به دستور پزشک: داروهای استفاده شده برای تسکین درد، بهبود التهاب، آنتی‌بیوتیک و آدرنالین به ترتیب درمانی موردنیاز و اغلب به دستور پزشک قرار می‌گیرند.
۵. ایجاد محیط خواب کامل: برای خواب درست، باید در جای بلند و پایین خود تعریف کنید و بهتر است قبل از خواب دوکشی با قلک کابل داشته باشید.
پس از جراحی بینی در اصفهان، حتماً باید کنترل‌های مداوم توسط پزشک و بررسی‌های مکرر ویزیت را دنبال کنید تا بهترین نتیجه پس از عمل بینی را کسب کنید.

چقدر طول می‌کشد تا نتایج نهایی عمل بینی مشخص شود؟

به‌طورکلی، روند عمل بینی برای هر فردی متفاوت است، اما دراین‌خصوص، می‌توان گفت نتیجه نهایی عمل بینی می‌تواند تا یک سال پس از عمل مشخص شود. عوارض جانبی مثل تورم و کبودی در اطراف بینی و چشم تا دو هفته بعد از عمل بینی از بین می‌روند. به‌علاوه، اگر چه ممکن است تغییرات اصلی و واضح‌تر در هفته‌های اول پس از عمل بینی قابل‌مشاهده باشند، اما ماه‌ها بعد از عمل، بینی به فرم نهایی خود می‌رسد.

آیا ممکن است نشانه‌هایی دایمی از عمل جراحی روی صورت باقی بماند؟

آیا ممکن است نشانه‌هایی دایمی از عمل جراحی روی صورت باقی بماند؟

عمل بینی چقدر زمان می‌برد؟

به‌صورت کلی، عمل بینی حدود یک ساعت الی دو ساعت، طول می‌کشد. بااین‌وجود، ممکن است بسته به اهداف عمل، زمان آن برای بعضی افراد، طولانی‌تر باشد. جراحی بینی معمولاً حدود چهار ساعت زمان می‌برد. به‌طورکلی، مدت‌زمان عمل به اهداف بیمار و تکنیک‌های پزشک بستگی دارد.

محدوده سنی برای عمل رینوپلاستی به چه صورت است؟

به‌طورکلی، هیچ محدودیت سنی برای جراحی زیبایی بینی وجود ندارد. بااین‌حال، بیمار باید از سلامت جسمانی خوبی برخوردار باشد تا از ایجاد عوارض بیهوشی کامل جلوگیری شود. علاوه بر این، برخی از پزشکان استفاده از بی‌حسی موضعی را به‌جای بیهوشی عمومی برای بیماران مسن توصیه می‌کنند.

آیا می‌توان بعد از جراحی بینی با هواپیما سفر کرد؟

برخی از پزشکان توصیه می‌کنند بعد از عمل، تا یک هفته برای سوار هواپیما شدن صبر کنید. بااین‌وجود، برخی از جراحان و پزشکان معتقدند که بیمار بعد از عمل فوراً می‌تواند پرواز کند.به‌صورت کلی، عمل بینی حدود یک ساعت الی دو ساعت، طول می‌کشد. بااین‌وجود، ممکن است بسته به اهداف عمل، زمان آن برای بعضی افراد، طولانی‌تر باشد. جراحی بینی معمولاً حدود چهار ساعت زمان می‌برد. به‌طورکلی، مدت‌زمان عمل به اهداف بیمار و تکنیک‌های پزشک بستگی دارد.

آیا بعد از عمل رینوپلاستی باید غذاهای خاصی بخورم؟

در روزهای اول عمل بینی، نباید غذاهای سفت بخورید؛ زیرا جویدن زیاد باعث تکان‌خوردن ماهیچه‌های تمام‌صورت می‌شود. پزشکان اغلب برای روزهای اول بعد از عمل، مواد غذایی نرم یا مایعات را توصیه می‌کنند. به‌طورکلی، هر وقت که شما احساس راحتی می‌کنید، می‌توانید شروع به خوردن غذاهای جامد کنید. بااین‌وجود، از خوردن غذاهای آلرژی‌زا و حاوی ادویه‌های تند خودداری کنید؛ چرا که این غذاها می‌توانند رگ‌های خونی را پاره کنند و موجب بیش‌ترشدن میزان کبودی شوند.به‌صورت کلی، عمل بینی حدود یک ساعت الی دو ساعت، طول می‌کشد. بااین‌وجود، ممکن است بسته به اهداف عمل، زمان آن برای بعضی افراد، طولانی‌تر باشد. جراحی بینی معمولاً حدود چهار ساعت زمان می‌برد. به‌طورکلی، مدت‌زمان عمل به اهداف بیمار و تکنیک‌های پزشک بستگی دارد.

12 دیدگاه برای “بهترین دکتر عمل بینی در اصفهان برای عمل بینی

  • آواتار اصفهان کلینیک
   اصفهان کلینیک گفته:

   سلام وقتتون بخیر باشه آقای اسفندیاری
   هزینه عمل بینی از 20 میلیون تومان شروع می شود. زمان عمل حدود 2 تا 4 ساعت می باشد.

 1. آواتار زهرا مجیدی
  زهرا مجیدی گفته:

  سلام، من از درد عمل بینی خیلی میترسم، قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارم ولی میترسم نتونم دردشو تحمل کنم باید چکار کنم؟؟ شما دکتر خوب با قیمت مناسب در اصفهان میتونین بهم معرفی کنین که کارش خیلی خوب باشه و بتونه همون مدلی که دوست دارمو برام عمل کنه؟؟

 2. آواتار ملیکا طباطبایی
  ملیکا طباطبایی گفته:

  سلام وقتتون بخیر باشه
  من یکبار پیش یک دکتر تازه کار عمل بینی انجام دادم الان سوراخهای بینیم نامتقارن شده میخاستم واسه عمل مجدد وقت بگیرم چیکار باید بکنم؟

  • آواتار اصفهان کلینیک
   اصفهان کلینیک گفته:

   سلام دوست عزیز زمان عمل بینی حدود 2 تا 4 ساعت بسته به فرم بینی هست. برای رزرو نوبت از طریق لینک isfahan-clinic.ir/form یا شماره 09391447978 در تماس باشید.

 3. آواتار مرضیه مظفری
  مرضیه مظفری گفته:

  سلام من میخام بینیمو عمل کنم اردیبهشت عروسیم هست به نظرتون بینیم تا اون موقع خوب میشه؟ نمیخام خیلی بزرگ باشه و ورم داشته باشه

 4. آواتار ارمیا ناظمی
  ارمیا ناظمی گفته:

  ممنون از تیم اصفهان کلینیک . من 4 ماه قبل پیش دکتر مجید راستی عمل کردم و بعد از 4 ماه ورم بینی ام خیلی کم شده. نکته ای که خیلی مهمه و بهم کمک کرد چسب بینی ام بود که با فشار خیلی خوب میزدم و اصلا محکم چسب نزدم که بخوام با چسب به بینی ام فرم بدم خیلی هم آزاد نمیزدم که ورم بینی ام زیاد بشه . امیدوارم تجربه من به دوستان کمک بکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *