هزینه پلکسر بینی در اصفهان

هزینه پلکسر بینی در اصفهان

شکل و فرم بینی، نقش مهم در زیبایی و اعتمادبه‌نفس افراد ایفا می‌کند و اصلاح جزئی شکل و ساختار بینی تأثیر بسزایی در زیبایی چهره افراد دارد. حتماً شما نیز درباره جراحی دردناک، عوارض و هزینه‌های سنگین رینوپلاستی یا عمل تهاجمی بینی شنیده‌اید. رینوپلاستی، پرطرفدارترین جراحی زیبایی در اصفهان، نیازمند مراقبت‌های فراوان و طولانی‌مدت جهت بهبود و طی دوره نقاهت است. یکی از روش‌های نوین غیرتهاجمی بهبود فرم بینی، پلاسما جت یا پلکسر است. در ادامه مقاله به بررسی چیستی، روش و هزینه پلکسر بینی در اصفهان می‌پردازیم.

پلکسر یا پلاسما جت چیست؟

پلاسما جت، تکنیکی ایمن و مطمئن جهت جوان‌سازی پوست و تغییر فرم و شکل بینی است. در این روش، دستگاه پلکسر، پلاسما، ماده‌ای گازی شکل با دمای کنترل شده، را توسط یک دستگاه بی‌سیم لوله‌ای شکل با شاخک فلزی نازک و باریک، به بیرون و سطح پوست هدایت می‌شود.
با هر ضربه بر شاتر دستگاه، هوای پلاسمای موجود در دستگاه یونیزه شده و به حالت گازی با پوست برخورد کرده و سبب ایجاد سوختگی‌های کوچک بر روی پوست می‌شود. پزشک با انجام پلکسر در نقاط چین‌خوردگی یا بخش‌های حجیم بینی علامت‌گذاری می‌کند.
این روش حتی برای برطرف ساختن جای سوختگی و زخم، زگیل و میخچه نیز مناسب است؛ اما امروزه بیشترین کاربرد پلاسما جت در اصفهان، انجام پلکسر بینی و جوان‌سازی پوست و ازبین‌بردن غبغب است. در ادامه به بررسی روند پلاسما جت و هزینه پلکسر بینی در اصفهان می‌پردازیم.

پلاسما جت بینی در اصفهان چگونه انجام می‌شود؟

یکی از مدرن‌ترین و به‌روزترین تکنیک‌های لیفت و کوچک‌کردن به‌خصوص برای بینی‌های گوشتی، استفاده از پلاسما جت است. اما روند انجام پلاسما جت بینی در اصفهان چگونه است؟
۱- در ابتدا پزشک باتوجه‌به شاخص‌هایی همچون فرم نوک بینی، ضخامت پوست رویه و میزان غدد چربی به تشخیص نوع بینی می‌پردازد. بینی‌های گوشتی، کاندیداهای مناسب‌تری برای انجام پلکسر هستند.
۲- پس از سنجش پارامترهای سلامت بینی، میزان انحراف و شرایط بینی زیباجو، پزشک شرایط انجام پلاسما جت بینی در اصفهان و هزینه پلکسر بینی در اصفهان را برای زیبا جو شرح داده و در صورت تأیید، زمانی برای انجام پلکسر معین می‌شود. گاهی پزشکان زیبایی بسته به شرایط و یا مشکلات ساختاری بینی، زیباجو را کاندید مناسبی برای انجام پلاسما جت بینی در اصفهان نمی‌دانند و پیشنهاد روش‌های دیگری جهت رفع عیوب بینی داده می‌شود.
۳- بی‌حسی موضعی بر پوست بخش‌های مختلف بینی پخش می‌شود. بسته به شرایط فرد، نوع بی‌حسی موضعی متفاوت خواهد بود، پس از زمان کوتاهی، زیبا جو، آماده پلاسما جت می‌شود.
۴- پلاسما جت با دقت فراوان و رعایت اصول بهداشتی، به طور نقطه‌ای بر روی پوست بینی انجام می‌شود. معمولاً این نقاط تنها پس گذشت چند روز از انجام پلکسر بینی یا پلاسما جت رفع می‌شوند و تأثیر منفی بر زیبایی کلی فرد ندارند. در صورت عدم رفع نقاط و یا حس التهاب و سوختگی، بهتر است موضوع را به پزشک خود اطلاع دهید.
۵- پس از انجام پلکسر و اتمام کار با دستگاه ژل خنک‌کننده بر موضع و پوست بینی پخش می‌شود. یکی از مهم‌ترین شاخص‌های انتخاب پلاسما تراپی به‌عنوان روش مناسب در بهبود فرم بینی، هزینه پلکسر بینی در اصفهان است. در ادامه به بررسی نکات مهم و هزینه پلکسر در اصفهان می‌پردازیم.

هزینه پلکسر بینی در اصفهان چقدر است؟

هزینه پلکسر بینی در اصفهان

تعیین هزینه پلکسر بینی در اصفهان به عوامل مختلفی بستگی دارد؛
• حق‌الزحمه پزشک بسته به مهارت پزشک در پلاسما جت، هزینه پلکسر بینی در اصفهان متفاوت است. جراحان باسابقه، به علت تجربه و آگاهی بیشتر، حقه الزحمه بیشتری مطالبه می‌کنند.
• مدل بینی و نوع پوست یکی از عوامل مهم در تعیین میزان هزینه پلکسر بینی در اصفهان، مدل بینی است. پلاسما جت برای بینی‌های گوشتی مناسب است و کمکی به بهبود فرم بینی‌های استخوانی و غضروفی نمی‌کند. گاهی برای رفع زوائد پوستی بینی‌های استخوانی نیز از پلاسما جت استفاده می‌شود.
• کلینیک موردنظر کلینیک‌های مجهز و به‌روز نرخ مصوب بالاتری برای انجام پلاسما جت در اصفهان دارند.
• تعداد جلسات یکی از عوامل تأثیرگذار بر هزینه پلکسر بینی در اصفهان، تعداد جلسات موردنیاز است. تعداد جلسات موردنیاز جهت بهبود فرم بینی، بسته به نوع پوست و مدل بینی گوشتی دارد. معمولاً پس از یک ماه تعداد جلسات لازم برای بهبود فرم تعیین می‌شود. به طور معمول هزینه پلکسر بینی در اصفهان با درنظرگرفتن مدل بینی و نوع پوست، نرخ‌نامه کلینیک‌ها و حق‌الزحمه پزشک، حداقل جلسه‌ای ۵۰۰ هزار تومان است.

ماندگاری پلاسما جت بینی در اصفهان چقدر است؟

باوجوداینکه هزینه پلکسر بینی در اصفهان نسبت به هزینه جراحی بینی، مناسب‌تر است؛ اما پلاسما جت، ماندگاری دائمی ندارد و موقتی است. در صورت انجام پلاسما جت بینی به‌صورت مداوم، احتمال بروز عوارض پوستی افزایش می‌یابد. از معایب انجام پلکسر بینی می‌توان به سوزش، احساس تورم و برافروختگی بینی اشاره نمود.
همچنین، در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی، احتمال بروز عفونت در موضع تحت درمان افزایش می‌یابد. کاهش عوارض پلاسما جت در گرو رعایت نکات ساده‌ای همچون؛ استفاده از لوازم حفاظتی در معرض نور مستقیم آفتاب، رعایت رژیم غذایی مناسب و دستورات دارویی پزشک و عدم ماساژ بینی تا رفع کامل دلمه‌ها است. در صورت افزایش تورم و درد در ناحیه تحت درمان و به‌خصوص پوست روی بینی، بهتر است مجدداً به پزشک مراجعه نمایید.

سخن پایانی

پلاسما جت، یکی از روش‌های مناسب جهت بهبود فرم و تغییر شکل بینی‌های گوشتی است. در مقاله به بررسی شیوه انجام پلاسما جت و هزینه پلکسر بینی در اصفهان پرداختیم. انتخاب پزشکان حاذق، راهی مناسب جهت کاهش عوارض پلاسما جت است. اصفهان کلینیک مرجعی معتبر جهت رزرو نوبت پزشکان خوشنام اصفهانی است. جهت رزرو نوبت اینترنتی کافی است فرم دریافت نوبت را پر کنید و یا با مشاوران اصفهان کلینیک تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *