هزینه لیفت بینی در اصفهان چقدر است؟

هزینه لیفت بینی در اصفهان چقدر است؟

رینوپلاستی یا جراحی بینی، برای بعضی افراد، واژه‌ای ترسناک است. بسیاری از زیباجویان، حتی پس از انجام عمل جراحی رینوپلاستی، نتیجه موردنظر خود را به دست نیاورده‌اند و به دنبال راهی ارزان و کم‌خطر برای بهبود ظاهر و فرم بینی خود می‌گردند. مدت‌هاست روش‌های مختلف لیفت بینی، در میان خدمات پرطرفدار کلینیک‌های زیبایی شهر اصفهان، جای خود را بازکرده است. در ادامه به بررسی انواع روش‌های لیفت بینی و هزینه لیفت بینی در اصفهان می‌پردازیم.

انواع روش‌ها و هزینه لیفت بینی در اصفهان

رفع افتادگی نوک بینی، قوز، فرورفتگی بخش پشتی و پره‌های بینی، تأثیر بسزایی در زیبایی چهره، بهبود کیفیت تنفسی و اعتمادبه‌نفس افراد دارد. تمامی این اصلاحات با انجام روش‌های جراحی و غیرجراحی لیفت بینی به‌صورت موقت قابل‌انجام است، باتوجه‌به شیوه‌های گوناگون، هزینه لیفت بینی متفاوت خواهد بود. در ادامه به بررسی شیوه‌های لیفت بینی و هزینه لیفت بینی در اصفهان می‌پردازیم:

هزینه لیفت بینی در اصفهان با ژل یا فیلر بینی

تکنیک لیفت با تزریق ژل، یکی از روش‌های مؤثر در کاهش افتادگی نوک و تغییر فرم قوس بینی است. لیفت بینی با فیلر بیشترین تأثیر را بر فرم بینی‌های استخوانی دارد. فیلر با افزایش حجم در نواحی اطراف برجستگی، فرم قوس بینی را به حالت دلخواه زیباجو نزدیک می‌کند. استفاده از فیلرهایی با ترکیبات اسید هیالورینک یا کلسیم هیدروکسی لپاتیت، ضمن حفظ رطوبت، میزان تولید کلاژن و الاستین سلول‌های سازنده پوست را بهبود می‌بخشد. پس از انجام تزریق، فرم نهایی بینی بین ۴ تا ۷ روز تثبیت شده و نتایج تا ۶ الی ۱۲ ماه ماندگار است.
بسته به نوع ژل و فیلر تزریق شده، میزان و برند ژل موردنیاز و مبلغ حق‌الزحمه پزشک، هزینه لیفت بینی در اصفهان با استفاده از فیلر بینی متفاوت بوده و بین ۳ تا ۶ میلیون تومان تخمین زده می‌شود.

هزینه لیفت با نخ بینی در اصفهان

لیفت بینی با نخ بخیه یکی از سریع‌ترین شیوه‌های انجام لیفت با کمترین عوارض است. در این روش پزشک، تیغه یا نوک بینی و یا هر دو را می‌کشد تا اصلاحات لازم بر بینی انجام شده و فرم موردنظر زیباجو به دست آید. پس از تزریق بی‌حسی موضعی، لیفت بینی با نخ در حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد و بسته به تعداد نخ، میزان کشش و نقطه ورود نخ، زاویه و شکل بینی متفاوت خواهد بود.
دوام و ماندگاری شکل بینی، بستگی به ضخامت و نوع نخ بخیه استفاده شده توسط پزشک دارد، اما به طور معمول، لیفت با نخ بینی در اصفهان، در بهترین کلینیک‌ها و با حضور متخصصان زبده، ۶ تا ۲۴ ماه ماندگاری خواهد داشت و پس از گذشت این مدت، نخ بخیه جذب شده و بینی به فرم سابق بازمی‌گردد. در این مرحله، انجام مجدد لیفت با نخ، فرم بینی را بهبود می‌بخشد.
لیفت بینی با نخ، حتی برای بینی‌های گوشتی نیز مناسب بوده و هزینه لیفت بینی گوشتی در اصفهان با استفاده از نخ، حدود ۵ میلیون تومان است. تعداد و ضخامت نخ بخیه، تکنیک‌های مورداستفاده و میزان ایرادات بینی، از ۳ تا ۸ میلیون تومان متغیر است.

هزینه لیفت بینی در اصفهان به شیوه جراحی

نه! اشتباه نکنید! جراحی لیفت بینی با رینو پلاستی متفاوت است و در مقایسه با عمل جراحی بینی، دوره نقاهت مدت‌زمان کوتاه‌تری صورت می‌پذیرد، همچنین نیازی به بستری پس از جراحی نیست و بیمار ۱ ساعت پس از پایان جراحی، مرخص می‌شود.
پس از انجام بیهوشی، پزشک متخصص زیبایی برشی در ناحیه میانی دو سوراخ بینی ایجاد کرده و با برداشتن پوست روی بینی، تغییرات لازم را صورت داده و پوست را به‌جای قبلی بازمی‌گرداند. با استفاده از این روش، بزرگ یا کوچک‌کردن بینی و رفع نواقص قوس بینی، با سرعت و دقت بیشتری انجام می‌شود.
لیفت بینی به شیوه جراحی حتی برای رفع آسیب بینی پس از جراحی رینوپلاستی نیز مناسب است. هزینه لیفت بینی در اصفهان به شیوه جراحی باتوجه‌به حق‌الزحمه پزشک و میزان عیوب ساختاری بینی تعیین می‌شود.

هزینه لیفت بینی در اصفهان با پلکسر

پلکسر یا پلاسما جت، یکی از روش‌های درمانی نوین در رفع افتادگی نوک در بینی‌های گوشتی است. در این روش لیفت بینی طی چند جلسه و با استفاده از دستگاه پلکسر صورت می‌گیرد. پس از تزریق بی‌حسی، قلم پلکسر بر روی بخش‌های حجیم بینی قرار گرفته و از طریق گاز رسانا، ناحیه موردنظر پوست تصعید می‌شود. احساس درد و تورم و سوزش پس از هر جلسه کاملاً طبیعی بوده و طی مدت کوتاهی، رفع خواهد شد. باتوجه‌به تکنیک خاص این نوع لیفت، انجام لیفت بینی با پلکسر در بینی‌های استخوانی و غضروفی ممکن نیست. همچنین این روش برای رفع عیوب فرم بینی پس از جراحی رینو پلاستی، توصیه نمی‌شود!
هزینه لیفت بینی گوشتی در اصفهان با استفاده از پلکسر، از جلسه‌ای ۳۰۰ هزار تومان شروع و باتوجه‌به نرخ دستمزد جراح و کلینیک، افزایش می‌یابد، همچنین، نوع پوست و میزان ضخامت آن، عاملی تعیین‌کننده در تعداد جلسات موردنیاز است. معمولاً نتایج لیفت با پلاسما جت پس از ۱ ماه به طور مشخص نمایان می‌شود.

هزینه لیفت بینی در اصفهان چقدر است؟

هزینه لیفت بینی در اصفهان با چسب

آسان‌ترین و ارزان‌ترین روش لیفت بینی، استفاده از چسب بینی است. این روش ماندگاری بسیار کمی دارد و برای بهبود فرم بینی حین انجام میکاپ کاربردی است. چسب بینی، به مبلغ ۱۶۰۰۰ تومان، از طریق داروخانه‌های سراسر کشور قابل‌تهیه بوده و انجام آن بسیار ساده است، بااین‌وجود، به دلیل ماندگاری بسیار کم و احتمال بروز حساسیت پوستی، استفاده از چسب برای لیفت بینی توصیه نمی‌گردد!

دکتر لیفت بینی در اصفهان

انتخاب پزشکان متخصص، مناسب‌ترین شیوه جهت تضمین سلامت لیفت بینی در اصفهان است.
۱. دکتر رامین مدرسی، دکتر لیفت بینی در اصفهان:
کلینیک دکتر رامین مدرسی، یکی از مجهزترین کلینیک‌های اصفهان جهت انجام انواع لیفت بینی در اصفهان با بهترین قیمت واقع در مرداویج، چهارراه رسالت است.
۲. کلینیک زیبایی آراد، دکتر لیفت بینی در اصفهان:
کلینیک زیبایی آراد واقع در خیابان توحید میانی، ارائه‌دهنده خدمات گوناگون زیبایی و سلامت با بهترین کیفیت و قیمت است.
۳. کلینیک دکتر لادن ناظمی، دکتر لیفت بینی در اصفهان:
کلینیک زیبایی دکتر لادن ناظمی، ارائه‌دهنده لیفت با نخ بینی در اصفهان با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت‌ها است.

سخن پایانی

بهبود فرم بینی و رفع عیوب ساختاری، تأثیر بسزایی در افزایش اعتمادبه‌نفس و بهبود کیفیت تنفسی دارد. انتخاب راه‌های کم عارضه مانند لیفت بینی به روش‌های گوناگون، گزینه‌ای مناسب و کم‌خطر است. در این مقاله به بررسی هزینه لیفت بینی در اصفهان پرداختیم.
برای رزرو مشاوره یا دریافت نوبت بهترین پزشکان کافی است با شماره‌های اصفهان کلینیک تماس حاصل فرمایید و یا فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید.

سوالات متداول در خصوص لیفت بینی در اصفهان

۱. نتایج لیفت بینی کی حاصل می‌شود؟ بسته به شیوه انجام لیفت و میزان عیوب بینی، زمان حصول نتیجه نهایی لیفت بین ۳۰ دقیقه تا ۱ ماه متفاوت خواهد بود. لیفت بینی با نخ و شیوه جراحی سریع‌ترین و کم‌خطرترین شیوه‌ها هستند.

۳. آیا لیفت بینی در خانه امکان‌پذیر است؟ لیفت بینی تنها در مطب و با حضور پزشک متخصص امکان‌پذیر است. گول تبلیغات و تیترهای زرد را نخورید! استفاده از چسب لیفت بینی تنها برای اهداف آرایشی و بهبود فرم بینی برای میکاپ مؤثر است و ماندگاری کمی (بین ۳ تا ۶ ساعت) دارد.

۴. لیفت بینی با نخ بهتر است یا با ژل؟ روش‌های گوناگونی برای انجام لیفت بینی وجود دارد، بسته به نوع بینی و عیوب آن، شیوه‌های گوناگون لیفت توصیه می‌گردد، پیشنهاد می‌شود مقاله دیگر ما همین عنوان را مطالعه کنید؛ اما از نظر هزینه، هزینه لیفت با نخ بینی در اصفهان، بین ۳ تا ۸ میلیون تومان و هزینه لیفت بینی در اصفهان با استفاده از فیلر ۳ الی ۶ میلیون تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *