هزینه عمل بینی در اصفهان

هزینه عمل بینی در اصفهان

رفع قوز، تغییر شکل نوک و پره‌های بینی، بهبود فرم و قوس بینی تأثیر بسزایی در زیبایی چهره و افزایش اعتمادبه‌نفس زیبا جویان دارد. شهر اصفهان، معدن پزشکان و جراحان موفق، ماهر و زبده دست در عرصه جراحی زیبایی با داشتن بیمارستان‌های مجهز دولتی و خصوصی، در لیست بهترین شهرها برای انجام عمل رینوپلاستی قرار گرفته‌اند. یکی از مهم‌ترین مسائل در انجام جراحی بینی یا رینوپلاستی، هزینه عمل بینی در اصفهان است.
همان‌طور که می‌دانید، هزینه عمل بینی شهر به شهر و منطقه به منطقه متفاوت بوده و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. در ادامه مقاله به بررسی هزینه عمل جراحی بینی در اصفهان و عوامل مؤثر می‌پردازیم.

هزینه عمل بینی در اصفهان چقدر است؟

عوامل مهمی در تعیین قیمت و هزینه عمل بینی در اصفهان دخیل‌اند. اصفهان، باتوجه‌به داشتن پزشکان مجرب و خوشنام و مسلط به به‌روزترین تکنیک‌های جراحی، طبعاً هزینه‌های بالاتری نسبت به شهرستان‌های کوچک‌تر دارد. جدول زیر، نرخ حدودی هزینه جراحی بینی در اصفهان و اقدامات غیرجراحی است.

در ادامه به بررسی عوامل مؤثر بر هزینه عمل دماغ در اصفهان می‌پردازیم.

هزینه های عمل بینی در اصفهان
هزینه های عمل بینی در اصفهان

هزینه عمل بینی در اصفهان، شامل چه مواردی است؟

به‌طورکلی عوامل مؤثر بر هزینه عمل بینی در اصفهان به ۳ بخش کلی حق‌الزحمه پزشک، هزینه‌ها و شیوه جراحی و هزینه‌های جانبی تقسیم می‌شوند؛ اما توجه به فرم بینی کنونی و نهایی زیباجو، مشاورات پیش از عمل و خدمات بیمارستانی، مجموع هزینه جراحی بینی در اصفهان و اقدامات پس از عمل متفاوت خواهد بود. در ادامه به بررسی عوامل مؤثر بر هزینه عمل بینی در اصفهان می‌پردازیم:
۱. فرم کنونی و نهایی بینی: یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر بر هزینه جراحی بینی در اصفهان، فرم اولیه بینی است، باتوجه‌به پوست ضخیم و سختی جراحی بینی گوشتی، فرم بینی نیاز به اصلاحات و دقت بیشتری خواهد داشت و طول مدت نقاهت پس از جراحی طولانی‌تر و پرهزینه‌تر است در نتیجه به طور معمول، هزینه عمل بینی گوشتی در اصفهان، رقم بالاتری خواهد داشت. یکی از مشخصه‌های بینی گوشتی، حمایت کم غضروف و استخوان است؛ بنابراین برای ثبات فرم نهایی بینی، گاهی نیاز به پیوند غضروف وجود دارد. هزینه عمل بینی در اصفهان باتوجه‌به نیاز یا عدم نیاز به پیوند غضروف محاسبه می‌شود.
۲. شیوه جراحی: بسته به فرم بینی، دو شیوه جراحی باز و بسته برای انواع بینی قابل‌اجرا هستند. هزینه عمل بینی در اصفهان به شیوه باز، گران‌تر و پرهزینه‌تر خواهد بود. در شیوه جراحی باز، پزشک ابتدا پوست روی بینی را به طور کامل برداشته و اصلاحات لازم را انجام می‌دهد، در مقابل در روش جراحی بسته همه برش‌ها در داخل بینی زده شده و فقط قسمت محدودی از پوست بینی برداشته می‌شود. شیوه جراحی باز، مناسب‌ترین شیوه برای اصلاح و بهبود فرم بینی گوشتی است. هزینه عمل بینی در اصفهان به شیوه بسته معمولاً در حدود ۸ میلیون تومان است.
۳. اهداف جراحی: عمل جراحی بینی با اهداف گوناگونی صورت می‌پذیرد. اصلاح فرم بینی به جهت رفع مشکلات تنفسی، یکی از علل افزایش هزینه عمل بینی در اصفهان است. تغییر فرم و زاویه نوک بینی گوشتی، باریک کردن بینی استخوانی، صاف‌کردن کجی یا قوز و بهبود فرم پره‌های بینی در دسته علل اصلی انجام جراحی بینی هستند. یکی از شایع‌ترین بروز انواع حساسیت‌ها و عفونت‌ها، وجود پولیپ بینی است. پولیپ بینی، توده‌ای از سلول‌های غیر سرطانی است که سبب ایجاد انسداد تنفسی، خرخر و آپنه خواب می‌شود. هزینه عمل پولیپ بینی در اصفهان در حدود ۲۰ میلیون تومان است.
۴. نوع بیمارستان: انتخاب بیمارستان دولتی، از هزینه عمل بینی در اصفهان می‌کاهد. بر طبق آمار هزینه عمل بینی در بیمارستان الزهرا اصفهان، بسته به فرم بینی و نوع جراحی انجام شده بین ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان و در مقابل، هزینه عمل بینی در بیمارستان صدوقی اصفهان بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومان متغیر است. بسته به امکانات و شرایط بیمارستان، نوع مراقبت و میزان بستری، عدد نهایی هزینه جراحی بینی در اصفهان کمتر خواهد بود.
۵. پزشک و حق الزحمه: پیشینه و سبقه جراح، دو عامل مهم در تعیین حق‌الزحمه پزشک جراح بینی در اصفهان هستند. با الطبع، پزشکان باتجربه و خوشنام، حق‌الزحمه بالاتری را مطالبه می‌کنند، انتخاب پزشکان باتجربه، راهی ایمن به‌سوی انجام عمل زیبایی با کمترین عارضه و بهترین نتایج است؛ برای مثال هزینه عمل بینی دکتر خسروی در اصفهان، باتوجه‌به سابقه درخشان و انجام جراحی‌های موفق و توانمندی ایشان در بهبود فرم بینی، به نسبت جراحان کم‌سابقه و شناخته نشده، بیشتر است. انجام جراحی در شرایط خاص، میزان هزینه عمل بینی در اصفهان را افزایش می‌دهد؛ برای مثال تغییر موردنیاز برای اجرای نظر زیباجو، نیازمند تغییرات فراوان در ساختار و شکل بینی است. طبیعی است هزینه عمل دماغ در اصفهان برای چنین بیمارانی، قدری بیشتر باشد.
۶. مشاورات پیش از عمل: انجام آزمایش‌های و مشاورات از کلیدی‌ترین اقدامات جهت اخذ مجوز عمل جراحی بینی است. هزینه آزمایش‌ها بسته به نوع بیمه متفاوت خواهد بود. همچنین، در صورت اخذ تأییدیه از پزشکان متخصص، جراح زیبایی، اقدام به تعیین تاریخ و نهایی‌ترین هزینه عمل بینی در اصفهان می‌کند.

اگر از جراحی بینی و بیهوشی می‌ترسید…

خوشبختانه با پیشرفت علم پزشکی نوین، گاهی برای بهبود فرم بینی، نیاز به انجام جراحی سخت و طاقت‌فرسا نیست. همچنین، هزینه روش‌های غیرتهاجمی، نسبت به جراحی بسیار پایین‌تر است و دوره نقاهت کوتاه‌تری دارند. دو روش تزریق فیلر، ویژه بینی‌های گوشتی و انجام تیپ پلاستی، ویژه بینی‌های استخوانی، از نوین‌ترین متدهای بهبود فرم بینی هستند. هزینه فیلر بینی در اصفهان، بسته به نوع و برند فیلر، فرم بینی و محل تزریق، در حدود ۹ میلیون تومان و هزینه تیپ پلاستی در اصفهان (تغییر فرم و اندازه آلار) حدود ۸ میلیون تومان است.

هزینه عمل بینی در اصفهان: ۴ میلیون تومان| شایعه‌ای که صحت دارد

هزینه عمل بینی در اصفهان

برخی از پزشکان تازه‌کار و جوان عرصه جراحی زیبایی، به جهت ناشناخته وبی تجربه بودن، هزینه جراحی بینی در اصفهان را پایین‌تر از حد معمول اعلام می‌کنند. نکته قابل‌توجه این است که سپردن عمل نزد جراحان باسابقه و خوشنام، تضمین‌کننده کاهش دوره نقاهت، رسیدن به فرم دلخواه زیباجو و کاهش احتمال بروز عوارض شدید است. طبعاً نزد چنین پزشکانی، هزینه عمل دماغ در اصفهان، نسبت به پزشکان تازه‌کار و جوان بیشتر است.

هزینه جراحی بینی در اصفهان نزد برترین پزشکان اصفهانی

۱. دکتر ادیب: جناب آقای دکتر ادیب، در زمره بزرگان و اساتید علم جراحی پلاستیک و از موفق‌ترین جراحان زیبایی در اصفهان هستند. هزینه عمل بینی در اصفهان دکتر ادیب، فوق‌تخصص جراحی پلاستیک، بسته به شرایط و فرم بینی و نوع بیمارستان، بین ۲۰ تا ۸۰ میلیون تومان متغیر است.
۲. دکتر لقمانی: جناب آقای دکتر لقمانی، از جمله دلسوزترین و بهترین پزشکان در زمینه جراحی پلاستیک، تبحر بخصوصی در جراحی بینی‌های استخوانی دارند. هزینه عمل بینی در اصفهان دکتر لقمانی از ۲۵ میلیون تومان به بالا است.
۳. دکتر علیپور: جناب آقای دکتر محمد علیپور، یکی از شناخته‌شده‌ترین و مطرح‌ترین پزشکان اصفهانی در زمینه جراحی پلاستیک هستند. هزینه عمل بینی دکتر علیپور در اصفهان بسته به نوع بیمارستان و درمانگاه انتخابی و فرم بینی، بین ۲۰ تا ۷۰ میلیون تومان است.

سخن پایانی

عمل جراحی بینی، سبب تغییرات بسیاری در بهبود فرم بینی و افزایش اعتمادبه‌نفس افراد می‌شود. یکی از مهم‌ترین عوامل، بررسی هزینه عمل بینی در اصفهان است. به طور میانگین و باتوجه‌به فرم بینی و نوع جراحی، هزینه جراحی بینی در اصفهان بین ۱۰ الی ۸۰ میلیون تومان متغیر خواهد بود. اخذ نوبت نزد بهترین پزشکان و جراحان قابل اصفهانی، نکته مهمی در بهبود نتیجه و فرم دلخواه زیباجو است. جهت مشاوره و دریافت نوبت اینترنتی، فرم‌های اخذ نوبت را پرکرده و با مشاوران مجموعه اصفهان کلینیک در ارتباط باشید.

 

سوالات متداول هزینه جراحی بینی در اصفهان

آزمایشات روتین مانند بررسی فاکتورهای خونی، بررسی کارکرد قلبی – تنفسی – کلیوی، بررسی آلرژی و یا مشکلاتی که با تغییر اندازه بینی و استفاده از داروهای بیهوشی محتمل است.
به دلیل ضخامت پوسته بینی، حنایت کم غضروف و استخوان از عضلات بینی و سختی عمل، هزینه عمل بینی گوشتی در اصفهان، بیشتر است.
دکتر ادیب: ۲۰ الی ۸۰ میلیون تومان، دکتر لقمانی: ۲۵ میلیون تومان و بالاتر، دکتر علیپور: ۲۰ تا ۷۰ میلیون تومان، دکتر خسروی: ۲۵ الی ۸۰ میلیون تومان.

2 دیدگاه برای “هزینه عمل بینی در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *